Спорт

FK “IGALO” NA PROLJEĆE U PLEJ AUTU OMLADINSKE LIGE

Omladinci FK “Igalo” su u subotu, 7. decembra, u 15. kolu Omladinske fudbalske lige Crne Gore poraženi u Baru od “Mornara” 5:1, poluvrijeme 2:0.

Jedini pogodak za “Igalo” postigao je Dabović u 55. minutu iz penala.

Ekipa “Grblja” je u ovom kolu u Podgorici igrala nerješeno 3:3 sa liderom – “Budućnosti”. Gosti iz Radanovića su u odličnoj utakmici na poluvremenu imali dva gola viška, a strijelci su bili Pravilović u 17. minutu iz penala,  i M. Кovačević u 42. i 59. minutu. Domaći su preko Vukovića u 49. i Bojovića u 62. (penal) i u 67. minutu uspijeli da izbjegnu poraz.

Prvih osam ekipa nastaviće proljećno takmičenje u plej ofu. To su: “Budućnost” sa 37, “Кom” – 32, “Iskra” – 31, “Sutjeska” i “Podgorica” po 30, OFК “Titograd” – 25, “Grbalj” i “Petrovac” po 24 boda. Preostalih osam ekipa igraće u plej autu: “Jedinstvo” – 23, “Dečić” – 21, “Zeta” – 18, “Mornar” – 15, “Rudar” – 14, “Berane” – 7, “Igalo” – 5 i “Drezga” – 3 boda.