Спорт

Komšije iz Konavala bolje u prijateljskom susretu

Sinoć je u sportskom centru Igalo, odigran prijateljski meč veterana, snage su odmjerili bivši košarkaši „Karače “ Herceg Novi  i  ekipa   „Konavle” Dubronik. U gostujućoj ekipi igrali su bivši igrači Konavala i Dubrovnika. Tri četvrtine  rezultat je  bio izjednačen. Konavljani su u poslijednjoj četvrtini pogodili otvorene šuteve, dok domaćin nije realizovao svoje prilike. Na kraju gosti iz Hrvatske su slavili 48-43.  Najbolji igrač utakmice je Veselko Radica iz Dubrovnika, strijelac 17 poena. Najbolji kod domaćina je Njegovac Pavle sa 15 poena.

KKV “Karača” Herceg Novi – KKV “Konavle” 43 – 48
( 10-8 ; 8-10 ; 19-17; 6-13)
Kk Karača : Njegovac 15, Vučurović 2, Stamenković , Kovačević 6 , Stojanović 5 , Cvjetičanin , Rašović 5, Bijelić 4 , Janjić , Subotić 6 .
trener Ogurlić Jovica
Kk Konavle : Poša 9, Šunjić, Čupić, Švago 6 , Soko 2, Radica 17, Njirić 6, Nikolić, Ikanović 8.