Спорт

KOŠARKA – SUTJESKA BOLJA OD PRIMORJA

Košarkaši “Primorja” poraženi su večeras u Igalu od nikšićke “Sutjeske” rezultatom 61:79 u utakmici 18. kola ERSTE lige. Nikšićani su prvu dionicu riješili u svoju korist 13:26, ali su izabranici Dejana Jevtića odlično otvorili drugi dio meča serijom 11:0 za (24:26). Sutjeska je u nastavku četvrtine ponovo uspostavila kontrolu i na pauzu između dva poluvremena pošla sa 7 poena viška (29:36).

U trećem periodu igre gosti su došli do dvocifrenog viška (47:58), a Primorje u posljednjem nije uspjelo da odreaguje, pa su Nikšićani bez poteškoća priveli meč kraju, osvojivši dva boda.

U poraženom timu odskočili su Bošković sa 12, Ivanović sa 11 i Obradović sa 10 pogodaka. U pobjedničkoj ekipi istakao se Pavlićević sa 29 poena, a zapaženi su bili i Knežević sa 15 i Spasojević sa 10 pogodaka.